Published On: 9 Janar, 2016

Vazhdon konfrontimi mes protestuesve dhe policisë (Foto)

Megjithëse udhëheqësit e partive opozitare deklaruan zyrtarisht mbylljen e protestës, disa pjesëmarrës në këtë protestë, po vazhdojnë të konfrontohen me forca të policisë.

Disa protestues janë duke hedhur koktej mollotov në drejtim të kordonit të policisë, që po qëndron pranë ndërtesës së Qeverisë. Ndërkohë që policia vazhdon me hedhjen e gazit lotsjellës në drejtim të këtyre protestuesve.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...