Published On: 7 Korrik, 2017
Bota |

Vazhdojnë përleshjet e demonstruesve dhe policëve në Hamburg

Në Hamburg po vazhdojë protestat kundër mbajtjes së samitit G20, ndërsa protestuesit kanë hedhur mbi veturat e policisë koktej me mollotov.

“Në rrjedhë është operacioni kundre individëve të dhunshëm, të cilët kanë hedhur koktej mollotovi dhe kanë hapur zjarr ndaj patrullave policore në afërsi të rrethit Alton në Hamburg”, ka bërë të ditur policia federale në Twitter, transmeton AFP.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...