Published On: 8 Korrik, 2017

Vapa afrikane sërish në Kosovë, ja temperaturat për sot

Meteorologët për sot parashohin mot të kthjellët e me temperatura verore, të cilat do të lëvizin në mes 16 e 31 gradë celsius.

Nesër, po ashtu, pritet të mbajë mot i kthjellët. Temperaturat do të shënojnë ngritje ato do të lëvizin në mes 17 e 32 gradë.

Mot të kthjellët e me temperatura të larta pritet të mbajë edhe në  ditët në vijim, kur maksimale  e tyre, mund të arrijnë deri në 37 gradë celsius.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...