Published On: 28 Shkurt, 2016

Van Gaal imiton lojtarët e Arsenalit (Foto/Video)

  • Derbi mes Manchester Unitedit dhe Arsenalit këtë herë i takoi Djajve të Kuq, por kjo sfidë vazhdon të komentohet jo vetëm për rezultatin.

Gjatë pjesës së dytë trajneri i vendasve Louis van Gaal, u ankua te gjyqtari i katër për referimin e dobët.CcUAqQqW0AAmJ-F

Me këtë rast holandezi u rrëzua në tokë, duke imituar lojtarët e Arsenalit, që sipas tij aktronin më shumë sa që duhej.

Gjithsesi në fund Van Gaal doli kokëlartë nga Old Trafford pasi arriti fitore ndaj Topçinjve me rezultat 3-2.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...