Published On: 15 Janar, 2016

Van Gaal: De Gea nuk largohet

  • Bosi i Manchester United, Louis Van Gaal, ka thënë se David de Gea nuk do të bindet që të shkojë te Reali.

Reali do të shfrytëzojë janarin e këtij viti për të bërë një numër transferimesh dhe De Gea është në listë, pasi dënimi nuk lejon transfeirme deri në verën e vitit 2017.

“Nuk mendoj se këto gjëra ndikojnë te De Gea”.

“Unë nuk mendoj se ai po largohet. Ajo ndodhi në një periudhë shumë kohë më parë”.

“Por, e shoh De Gean duke u kënaqur dhe po luan lojë të mira”, potencoi Van Gaal.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...