Published On: 30 Janar, 2016

Valentina Leskaj-shtriga plakë

Kimete Berisha

 

Pasi, deputetja shqiptare, dje në KE veproi sipas interesave të Serbisë, dhe kinse ‘dada’ e ka nxjerrë biletën një ditë më përpara dhe i duhej të kthehet në Tiranë, nuk mori pjesë në Asamblesë e Përgjithshme të Këshillit të Evropës kur u votua në dëm të Kosovës, dhe u miratua rezoluta për Kosovën me amendamentet e propozuara nga përfaqësuesit e shtetit serb.

Heeej, për një biletë të pëshurrtë, shteti shqiptar veproi në interes të Serbisë.
Ky është krim i organizuar kundër shtetit të Kosovës.

Valentina Leskaj ka punuar sipas udhëzimeve të Kryeministrit shqiptar, kjo nënkuptohet.
Hajt kishe e ke nxjerr biletën më herët, shitjau kosovarëve kokëbosh këtë fore të poshtër proserbe.

Mbajeni në mend emrin shtrigës me fshesë. Të ishim shtet, që së paku ta kishim
Shqipërinë në anën tonë kjo komuniste me llokne, do të shpallej ‘persona non grata’ për jetë të jetërave, së bashku me ish shërbëtoren e Ali Ahmetit, Ermira Mehmeti, e cila po ashtu mungoi në mbledhje.

Të gjithë këta që munguan në mbledhje kur u votua në dëm të Kosovës dhe për interesa të Serbisë, janë rrjet i organizuar proserb, që punojnë për kthimin e Serbisë në Kosovë.
E fajtori kryesor, dihet, Sali Berisha, i cili po ashtu nuk mori pjesë në mbledhje.

 
Displaying 3 Comments
Have Your Say
 1. Mehmet thotë:

  Ne jemi Armiku i vetvehtes,kjo deshmohet kudo

  Përgjigjiuni
  Pelqej(5) Nuk Pelqej(1)
  • kelmendi thotë:

   Zonja Kimeti je informuar ne menyre shume te gabuar sepse shqiptarja ka qene nga Maqedonia dhe jo nga SHQIPRIA.Ju ne Kosove veproni ne favor te serbise je shume mbrapa dhe beni gjykime te gabuara si gjithmone.

   Përgjigjiuni
   Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...