Published On: 24 Prill, 2017

Vajza shqiptare cilësohet si një ndër stjuardesat më të bukura në botë (FOTO)

Agjencia “Top Stewardesses”, një ndër më të ndjekurat në rrjetin social Instagram ka vlerësuar një vajzë shqiptare si një prej stjuardesave më të bukura ne bote.

Vajza nga Tirana e quajtur Elona Bashllari është një stjuardesë në një prej kompanive që mundëson udhëtime në Europë.

Agjencia “Top Stewardesses” merret me klasifikimin e stjuardesave më të bukura të botës.

Elona nuk është vlerësuar aq për trupin dhe format trupore sa për tiparet e saj zeshkane dhe natyrale që i japin një hijeshi mesdhetare.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...