Published On: 25 Maj, 2016

Vajza nga Saranda çmend web-in, me brekë të grisura si Shukriu në mes të qytetit (FOTO)

Në Sarandë si në çdo vend bregdetar, stina e verës vjen më shpejt dhe kjo reflektohet tek zbulimi i trupit nga rrobat e tepërta. Deri sa fillon plazhi, bikinit dhe gjithçka merr një dimension tjetër për sa i përket veshjes.

Pikërisht nga Saranda na ka mbërritur kjo foto e një vajze e cila ka tentuar ekstremet e modës. Edhe pse ndodhet në një lagje larg plazhit, veshja e saj e tejkalon logjikën e provokatives dhe kthehet në një skandal. “Pantallonat” ose më mirë le të themi streçet janë grisur (me qëllim apo jo nuk e dimë) deri në ekstrem dhe çdo pjesë e trupit i është ekspozuar publikut.

Të jetë kjo tendenca më e re e modës së kësaj vere apo një kapriço e mendjes së kësaj vajze nuk e dimë me siguri, por si popull që na pëlqejnë skandalet, imazhet e veprimeve anormale dhe çdo gjë tjetër që ka pak seksualitet brenda, tundimi për ta postuar këtë imazh ishte shumë i madh.

Se çfarë më kujtojnë këto brekët e grisura, tani që e mendoj më mirë…

jetjet2

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...