Published On: 17 Prill, 2016

Vajza e uritur dhe e shfrenuar për seks, por… “nuk është gjithmonë gjë e mirë”

James Keates është një anglez 38-vjeçar, i cili ka një të dashur 29-vjeçare, Sami Walton, e cila çdo mbrëmje e merr në telefon për t’i thënë që po e pret në shtrat.

Shokët e James nuk e fshehin aspak zilinë, por shumë pak njerëz e dinë se pasioni i shfrenuar i të dashurës së tij ka edhe një anë të keqe.

Sami po lufton me varësinë ndaj seksit. Seancat e tyre maratonë e rraskapisin burrin e shkretë, ndërkohë që uria seksuale i ka kushtuar asaj një vend pune shumë të mirë dhe disa nga shoqet e ngushta.

Sami shprehet kështu për “The Sunday People”: “Varësia ndaj seksit është çështje serioze. Shumë meshkuj mendojnë se do t’u pëlqente një vajzë që ka shumë dëshirë për seks, por asnjë nga të dashurit e mi nuk më ka përballuar. Jam me fat që kam gjetur James. Ai ka qëndrueshmëri për të më mbajtur ritmin, më mbështet shumë dhe nuk më gjykon kur jam në humor të keq”.

Çifti bën seks pothuajse çdo ditë, por Sami ka edhe një koleksion lodrash seksi për rastet kur James është shumë i lodhur për të bërë dashuri.

“Nuk e di se me sa meshkuj kam shkuar. Mendoj që jam me fat që nuk më ka ndodhur asgjë e keqe, pasi fusja në shtëpi edhe njerëz që nuk i njihja aspak”,- thotë Sami./TCH/

sami

sami e james

sami james

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...