Published On: 13 Prill, 2016

Vajza e Eli Farës dhez pllazhin me sekuenca seksi (Video)

Edhe pse jemi në pranverë dhe të gjithë mendojmë se është ende herët për të ekspozuar trupin ndaj rrezeve të diellit, Marina nuk mendon kështu.
Ajo ka ndarë disa video në IG duke ekspozuar format e saj në një nga bregdetet shhqiptare.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...