Published On: 3 Maj, 2016

Vaji i gëzimit të gazetarëve kosovarë bënë jehonë në mediet ndërkombëtare (Foto)

Por emocion më të madh kanë përjetuar gazetarët tonë të cilit kanë qenë prezent gjatë marrjes së këtij vendimi, transmeton Indeksonline.

Këtë lajm e kanë publikuar të gjitha mediet ndërkombëtare duke shfaqur fotografitë e gazetarëve kosovarë të cilët janë përlotur nga ky emocion.

Në fotografi shihen gazetari dhe fotoreporteri i Indeksonline, Blerim Uka, redaktori i sportit në KTV, Arlind Grantolli dhe redaktori i sportit në RTV21, Agim Binaku.Vaji i gëzimit të gazetarëve kosovarë bënë jehonë në mediet ndërkombëtare (Foto)

Image

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...