Published On: 7 Tetor, 2016
Bota |

Ushtria Ruse merr në konsideratë rivendosjen e bazës ushtarake në Vietnam

Rusia po shqyrton planet për të rifilluar praninë e saj ushtarake në Vietnam dhe në Kubë, ku Moska më herët kishte baza ushtarake, Agjencitë Ruse të Lajmeve, cituan të ketë thënë zëvendësministri rus i Mbrojtjes, Nikolai Pankov shkruan Reuters, transmeton Gazeta Blic.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...