Published On: 23 Korrik, 2016

Ushtria Çlirimtare e Kosovës dhe ushtria çlirimtare e Stankovecit

“Ushtria Çlirimtare e Kosovës dhe ushtria çlirimtare e Stankovecit”, është ironia që e shpreh nëpërmjet një fotoje veterani luftës Naim Mitari ish ushtar i UÇK-së. Ai këtë e ka përdor për të përshkruar skenën politike, e cila u rrëmbye, sikurse edhe ekonomia dhe pasuria e vendit nga njerëz që ndejtën larg luftës, përveç kur kishin nevojë për defilim, për të demonstruar rrezikshmëri për shqiptarët e tjerë. SHQIPTARI.EU

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...