Published On: 9 Shtator, 2016

Ushqimi i preferuar i Ritës, si i gjithë shqiptarëve? (Foto)

Rita Ora ka pranuar edhe më herët që i pëlqen ushqimet tradicionale të shqiptarëve.

Këngëtarja me famë botërore në një intervistë të përbashkët me reperin shqiptar, Action Bronson, patën deklaruar se u pëlqejnë shumë pitet dhe flia.

Ndërsa tani përmes një fotografie në rrjetet sociale, 25-vjeçarja ka treguar se i pëlqen edhe fasulja.

Ushqimi i saj i preferuar?

Ajo ka publikuar një fotografi të ushqimit të saj, mbi të cilën ka shkruar: “E lumtur”. /Telegrafi/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...