Published On: 1 Shtator, 2016

Ushqehen policët para orës 11:00

Policia e Kosovës u ka sjellur pjesëtarëve të saj, ushqim të bollshëm para fillimit të protestës.

Numri I forcave policore në gjithë perimetrin e qendrës, që përfshijnë ndërtesat e institucioneve më të larta në vend, është i madh.

Në fotot më poshtë shihet se si policët po ushqehen dhe pushojnë para fillimit të protestës.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...