Published On: 25 Mars, 2016

Urime Pashkët! Festa e ardhshme t’na gjejë në Shqipërinë e bashkuar etnike

Me rastin e Festës së Pashkëve, gazeta shqiptari.eu i përgëzon të gjithë besimtarët e krishterë dhe familjet e tyre, kudo që ata ndodhen.

Dhashtë Zoti, që shqiptarët Pashkët e ardhshme t’i presin në Shqipërinë e bashkuar etnike, demokratike, të inkuadruar në strukturat euroatlantike, në miqësi të përhershme me SHBA-të dhe vendet mike të BE-së.

Zoti e Bekoftë me Ringjallje Shqipërinë etnike dhe Kombin Shqiptar!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...