Published On: 17 Maj, 2016

Urime bujanocas Kuvendi i ri komunal

Urojmë të gjithë qytetarët e Komunës së Bujanocit për konstituimin e suksesshëm të Kuvendit Komunal të Bujanocit, në mbledhjen e 16 majit 2016.
Gjithashtu, urojmë zgjedhjen e Kryetarit të ri të Komunës së Bujanocit, z. Shaip Kamberi,
si dhe Kryetarit të KK, z. Jonuz Musliu, duke u dëshiruar suksese në punën fisnike që i pret në realizimin e shpresave dhe aspiratave të qytetarëve të kësaj komune për një jetë më të mirë dhe për ndaljen e shpërnguljes së shqiptarve nga kjo pjesë e Shqiptarisë.
Zoti e bekoftë komunën e Bujanocit, Luginën e Preshevës dhe të gjithë shqiptarët, kudo që janë!
Me respekt dhe dashuri vëllazërore,
Kryetari,
Mr. Nehat Hyseni
Prishtinë, më 17 maj 2016
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...