Published On: 26 Shkurt, 2016

Urim shumë i ngrohtë i Kallashit për presidentin e ri

Po vazhdojnë të vinë shumë urime për presidentin e ri të Kosovës.

Në vazhdën e këtyre urimeve është bashkuar edhe vallëtarja e njohur Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi, transmeton Magazina.al

Kallashi ka uruar që të jetë e para që ka uruar postin e presidentit Hashim Thaçit, ndërsa ka thënë se Thaçi është deshmuar se është njer i luftës dhe paqes./Magazina.al/

Ja urimi i plotë i Kallashit:

Uroj te jem nder te paret tete uroj postin e Presidentit,nuk te ndal asnje furtun,je njeri i madh dhe nje politikan qe te don e mbar bota,politika udhehiqet me politik e jo ne rrug,ndaj ua deshmove edhe njeher se je njeri i luftes dhe i paqes,urime urime urime urime…………………………………………………….urime NJERZIT E MENQUR DHE TOLERANT I DON BOTA ,NDAJ DHE U JEPET VOTA,URIME URIME URIME

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...