Published On: 18 Prill, 2016

Ura e Ibrit, turpi Europës dhe qeverisë! Kaluan edhe shtatë muaj pa prek gjë me dorë (Video)

  • Punimet në urën e Ibrit që ndan veriun dhe jugun e Mitrovicës kanë ngecur.

Banorët e asaj zone pa faj nuk po e lënë Bashkimin Evropian me ndërmjetësimin e së cilit u arrit ujdia për punimet në të, njofton Klan Kosova.

Mirëpo, në zyrën e BE në Prishtinë, bënë me dije se zbatimi i marrëveshjes u takon shqiptarëve dhe serbëve dhe jo atyre.

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/nese-rexhep-selimi-ka-perfitu-30-milione-euro-tendera-sa-ka-fitu-pronari-i-qeverise-thaci-me-kadrin-xhavitin-e-azemin/

http://www.shqiptari.eu/kur-shkupi-ishte-plote-me-shqiptar-e-prizreni-se-kishte-asnje-turk-kufirit-si-dukej-fundi-dokument/

http://www.shqiptari.eu/naim-miftari-si-ndodhi-o-kadri-veseli-qe-vellau-i-liderit-tuaj-hashim-thait-te-jete-informator-i-devotshem-i-udb-se/

 

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...