Published On: 31 Janar, 2016

Unitedi kërkon 4 lojtarë të Tottenhamit

  • Manchester United është vënë pas Harry Kane dhe Dele Alli.

Skuadra e Manchester Unitedit dëshiron 4 futbollistë të Tottenham Hotspurit, skuadre e cila po bënë shumë mirë këtë edicion në Premierligë.

Daily Star Sunday shkruan se, Harry Kane dhe Dele Alli kanë impresionuar trajnerin Louis van Gaal, i cili beson se ata do të kenë të ardhme të madhe në Old Trafford.

Por, kjo nuk është e gjitha, pasi Van Gaal pëlqen shumë edhe dy mbrojtësit e krahëve të Tottenhamit, Danny Rose dhe Kyle Walker. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...