Published On: 18 Maj, 2016

Unitedi kërkn sërish mbrojtësin argjentinas

  • Manchester United po interesohet sërish për Ezequiel Garay.

Manchester United është në kërkim të një qendërmbrojtësi, pasi menaxheri Louis van Gaal nuk është i kënaqur me Daley Blind dhe Marcos Rojo.

Calciomercato shkruan se, Unitedi ka kthyer sërish interesimin për argjentinasin e Zenitit, Ezequiel Garay.

Për shërbimet e Garay Unitedi duhet të paguaj së paku 25 milionë euro.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...