Published On: 17 Janar, 2016

United përgatit mega ofertë për James

  • Manchester United po planifikon mega ofertë për yllin e Realit, James Rodriguez.

The Sun shkruan se United po mendon të shpenzojë 60 milionë funte për lojtarin.

Kolumbiani startoi në vetëm shtatë ndeshje në La Liga këtë sezon dhe po lëkundet nga një mundësi transferimi në Old Trafford.

James kaloi te Reali në verën që Di Maria u largua nga Reali, pikërisht për shkak të minutazhit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...