Published On: 26 Prill, 2016

“Unë jom shqiptar i zi”: Njihuni me djaloshin që është më shqiptar se shqiptarët (Video)

Ky djalë me ngjyrë që shikoni në video vdes të jetë shqiptar, madje ka hapur një faqe në Facebook, “Une jom shqiptari i zi”. I riu e flet shumë mirë shqipen, madje komentuesit nga Shqipëria që kanë pëlqyer faqen e tij në Facebook, thonë se ai e flet gjuhën tonë më mirë se vetë shqiptarët.
Djaloshi imiton shpesh në rrjetet edhe këngëtaret shqiptare si Era Istrefi dhe Enca.

Djaloshi imiton shpesh në rrjetet edhe këngëtaret shqiptare si Era Istrefi dhe Enca.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...