Published On: 20 Janar, 2016

“Unë i bëj shefit gjëra ditën, ai më bën gjëra natën”

Mediat kanë ekspozuar një sekretare, e cila ishte shprehur se “unë i bëj gjëra ditën shefit, ai më bën gjëra natën”.

Gruaja kishte hapur llogari në Instagram, ku dokumentonte jetën luksoze falë shefit të saj.

Në foto ajo shihet në resorte turistike dhe restorante të shtrenjta.

Molly punon si asistente personale për një firmë në Shangai të Kinës.

Media e ka gjurmuar dhe ka publikuar fotot e saj.

Rasti i saj ka shkaktuar një tërmet me komente online.

Molly e përshkruan kështu detyrën e saj: “Unë i bëj gjëra shefit gjatë ditës, ai më bën gjëra natën”.

Ajo pranoi se vendimi për të pasur një aferë me shefin e saj ishte për shkak të rritjes së pagës dhe bonuseve të shpeshta që merrte, po ashtu edhe për shkak të pushimeve tropikale dhe vakteve falas në restorante luksoze.

MollyA young woman has got the internet buzzing with private confessions to friends of a love affair between her and her boss that then went public

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...