Published On: 19 Gusht, 2016

Unaza që ju bën ta ndjeni partnerin më afër [FOTO]

Kur largohen dashurit tuaj qoftë për çështje pune apo tjera arsye, ju mungon prania fizike e tyre.i nga të

Kjo unazë do tu bëjë që të ndjeni më afër vetës të dashurit tuaj duke ndjerë rrahjet e tyre të zemrës, transmeton Express. Teknologjia e integruar në këtë unazë merr dhe transmeton tek partneri të rrahurat e zemrës duke bërë kështu që ta ndjeni atë më afër vetës.

Të quajtura HB Rings, befasisht këto unaza janë të holla dhe me stil. Janë të përbëra nga metal që nuk ndryshket dhe ari.

Dy unaza të tilla me ari kushtojnë 2,990USD ndërsa ato me metal kushtojnë 599USD.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...