Published On: 30 Maj, 2017

Ukë Berisha merrë mbështetje të pa rezervë nga klinasit në garën për deputet

“Mbrëmë mbajtëm një takim informues me qytetarë të Klinës, ku ishte prezent edhe kryetari i Klines z.Sokol Bashota. Kryetari iu dha mbështetje të pa rezervë z. Ramush Agushin nga radhët e PDK-së dhe kandidatit të partnerit të koalicionit nga PSHDK, z.Ukë Berisha”, thuhet në njoftimin e PSHDK-së.

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...