Published On: 13 Gusht, 2016

Ujqërit sulmojnë lagjen ‘’Nerez’’ të Shkupit

Në lagjen Nerezi i Mesëm në Shkup mbrëmjen e djeshme disa ujqër kanë hyrë në oborret e shtëpive madje duke mbytur një qen dhe duke ngrënë një dhi, kanë njoftuar nga komuna e Karposhit.

Banorët e Nerezit kanë vërejtur një ujk të madh të zi i cili i ka sulmuar shtëpitë në Nerez të Epërm ndërsa kjo ka shkaktuar panik të madhe mes banorëve të këtyre lagjeve.

Komuna e Karposhit i paralajmëron qytetarët që të kenë kujdes dhe të përmbahen nga shëtitje në orëve e vona të natës në Vodno.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...