Published On: 7 Janar, 2016

Ufo në Suharekë? (VIDEO)

  • Një lexues i Gazetës Express ka dërguar një video, me të cilën pretendon se ka filmuar momentet kur një objekt fluturës ka përshkruar qiellin e Suharekës. Në qiellin e fshatit Budakovë  është parë një objekt fluturues dhe misterioz.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...