Published On: 1 Korrik, 2016

Uellsi përmbysi Belgjikën, Kanu trullosi mbrojtjen e belgëve (Video)

Uellsi ka kaluar në epërsi ndaj Belgjikës

Pas pranimit të golit në minutën e 13’të, Uellsi mori kontrollin e ndeshjes duke dominuar ndaj belgëve, dhe kjo iu shpërblye pasi në minutën e 31’të, kapiteni Ashley Williams shënoi për 1:1.

Kjo i motivoi edhe më shumë, të cilët pas 10 minutave lojë në pjesën e dytë, gjetën edhe golin e epërsisë. Hal Robson-Kanu shënoi për 2:1 duke trullosur mbrojtjen kundërshtare. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...