Published On: 15 Shkurt, 2016

UEFA zbulon topin e finales të Ligës së Kampionëve (Foto)

  • Gara më e madhe evropiane për klube, Liga e Kampionëve do t’i kthehet aksionit që nga dita e nesërme.

Kështu skuadrat që janë ende pjesë e kësaj gare synojnë të jenë në finalen e madhe që do të zhvillohet në Milano.

E shtëpia më e madhe e futbollit evropian UEFA, ka zbuluar edhe topin që do të jetë i kësaj finale.

Topi është ndryshe nga ai i kaluari dhe duket i bukur në shikim të parë, ndërsa komentet e shumta në faqen e UEFA-së kanë qenë se me këtë top do të ndeshen në finale Barcelona dhe Bayerni. /Telegrafi/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...