Published On: 19 Qershor, 2016

UEFA ua kushton një video emocionuese tifozëve shqiptarë në Euro 2016! (VIDEO)

UEFA ka publikuar një video në të cilën tregon emocionet e tifozëve shqiptarë, të cilët për herë të parë janë pjesë e një Evropiani.
Në video e publikuar nga UEFA shfaqen emocionet e tifozëve shqiptarë përmes një djali dhe babait të tij, të cilët e shikojnë së bashku ndeshjen kundër Zvicrës.
Danieli, djali që është në këtë video flet për emocionet e mëdha dhe rëndësinë që ka Euro 2016 për Shqipërinë, si një ngjarje historike për kombin shqiptar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...