Published On: 5 Shtator, 2016

UEFA: Një moment që Kosova s’do ta harrojë kurrë

UEFA i ka dedikuar Kosovës një postim të veçantë në faqet e saj në rrjetet sociale, Facebook dhe Twitter.

“Një moment që Kosova nuk do ta harrojë kurrë” – kështu e ka vlerësuar shtëpia e futbollit evropian golin e parë që shënoi Kosova në një ndeshje zyrtare.

Kosova barazoi 1-1 me Finlandën si mysafire, duke marrë pikën e parë në kuadër të Grupit I në kualifikimet për Kupën e Botës 2018. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...