Published On: 15 Qershor, 2016

UEFA: Ky është lojtari i ndeshjes Francë – Shqipëri (Foto)

  • Dimitri Payet është zgjedhur lojtari i ndeshjes

Shqipëria ka pësuar humbje prej 2:0 nga Franca në ndeshjen që u zhvillua në Marseille në stadiumin ‘Veledrome’.

Griezmann dhe Payet shënuan për francezët, por ky i fundit bëri paraqitje spektakolare duke u shpallur kështu në fund lojtari i ndeshjes. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...