Published On: 5 Gusht, 2017

UEFA: 10 sulmuesit më të mirë (Video)

  • Luis Suarez dhe Karim Benzema mungojnë në listën e 10 sulmuesve më të mirë për sezonin 2016/17.
  • UEFA ka publikuar listën prej 10 sulmuesve më të mirë sezonin e kaluar, transmeton Gazeta Express.

    Cristiano, Messi, Mbappé, Mandzukic, janë disa në mesin e më të mirëve të përzgjedhur nga UEFA.

    Derisa, befasitë janë Bale, Ibrahimovic, Benzema, Aguero, Aubameyang e Suarez, që nuk kanë zënë vend në mesin e më të mirëve, përcjell Gazeta Express.

    Ja 10 sulmuesit më të mirë sipas UEFA-s:

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...