Published On: 22 Janar, 2016

Udinese e do Behramin në janar

  • Drejtuesit e Udineses janë duke bërë çmos që gjatë këtij muaji ta transferojnë mesfushorin e Watfordit, Valon Behrami.

Mediumet në Itali raportuan të enjten se Udinese nuk do të heq dorë derisa ta bind Behramin t’i bashkohet, përcjell sot Koha Ditore.

“Behrami do të ishte ideal për mesfushën e Udineses. Ai mbi të gjitha ka përvojë në Itali, pasi ka luajtur në disa skuadra”, shkruan “messaggerovento.it”.

Behrami 30-vjeçar më herët ka luajtur për Veronën, Genoan, Lazion, Fiorentinën dhe Napolin. Me Watfordin ka kontratë deri në verën e vitit 2018.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...