Published On: 9 Janar, 2016

U vihet flaka dy autoblindave (Foto)

Protestuesit dhe Policia po vazhdojnë konfrontimin mes tyre.

Policia ka vënë në lëvzije edhe autoblindat, ndërsa dy nga to iu është vënë flaka nga koktej Molotovi që protestuesit kanë gjuajtur në to.

Image
Image

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...