Published On: 15 Janar, 2016

U vetëvra pasi dyshonte se i dashuri do martohej me dikë tjetër

  • Një aspirante e modës e tmerruar se mund ta humbiste dashurinë e jetës së saj për shkak të një martese të paracaktuar, vrau veten duke dalë përpara një kamioni, sikurse u mësua gjatë hetimit.

Suk Yin Cheng la një shënim në iPod’in e saj duke shprehur ankth për faktin se i dashuri i saj mysliman, me të cilën ishte lidhur prej dy vjetësh, Kahil Mohammad, mund të detyrohej të martohej me një grua tjetër për shkak të fesë.

Duke besuar se s’do të ishte në gjendje për të përballuar këtë rrethanë, 20-vjeçarja i preu rrugën një kamioni, pak minuta pasi i telefonoi Mohammadit dhe i tha: “Të dua. Po e bëjë këtë për ty”.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...