Published On: 3 Mars, 2016

U vetëvra apo u vra Mehmet Shehu? Misteri i tunelit që të çonte në dhomën e gjumit të diktatorit Shehu (VIDEO)

Gazetari Robert Papa është nga të parët që pas rënies së regjimit komunist, mundi të zhvillonte një reportazh të plotë në atë që vetëm pak kohë më parë ishte Blloku i udhëheqjes, midis të cilave një seri tunelesh të nëndheshme që lidhnin vilat e krerëve kryesorë të sistemit komunist, midis të cilave edhe vila e Mehmet Shehut, aty ku ish-kryeministri më jetëgjatë i Shqipërisë vrau veten. “Opinion” sjell edhe njëherë këtë material që tregon se si lidheshin vilat e bllokut me njëra-tjetrën dhe si mund të hyhej në vilën e Mehmet Shehut dhe ai kishte mundësi që dikush i jashtëm të hynte në këtë vilë…

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...