Published On: 29 Maj, 2017

U nda nga gruaja pasi vërejti këtë në foton e saj (Foto)

  • Martesat përfundojnë me ndarje për arsye të ndryshme.

Por a e dini çfarë? Një burrë u nda nga gruaja e tij vetëm pasi pa fotografinë që ai ia kishte bërë asaj.

Ai ishte jashtë shtëpisë për 20 ditë dhe kur u kthye, ia bëri një foto gruas së tij, e shikoi atë më pas mirë dhe më e keqja ndodhi.

Ajo duket e bukur me këtë buzëqeshje në fytyrën e saj, por prisni derisa ta kuptoni arsyen pse burri i saj e la atë pasi e pa këtë foto, transmeton Gazeta Express.

A jeni gati për ta mësuar arsyen? Shikojeni pak më afër këtë foto:

A e vërejtët kush është nën dyshek? A po e shihni një burrë aty? Kjo ishte arsyeja e ndarjes. Gruaja e kishte tradhtuar atë!

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...