Published On: 10 Korrik, 2016

U mbajt seminari i Taekwondos “Taekwondo for All 2016”

Sot me daten 10.07.2016 u mbajt seminari i Taekwondos “Taekwondo for All 2016” në Prishtinë. Organizator të seminarit ishin klubi i Taekwondos Olympic Art nga Prishtina dhe në bashkëpunim me klubin e Taekwondos Ortek nga Tirana pjesëmarrës ishin 6 ekipe me 50 sportistë. Klubi tkd Olymic Art Prishtinë, klubi TKD Dearti Gjakovë, klubi TKD Peja, Pejë, klubi TKD Thunder Prishtinë, klubi TKD Puma, Suharekë klubi TKD Kwon Prishtinë dhe nga Shqipëria klubi TKD Ortek Tirana. Seminarin e drejtuan mjeshtrit e Taekwondos Arsim Agushi 4 Dan nga klubi Olympic Art Prishtinë dhe Julian Caca 4 Dan klubi tkd Ortek dhe trejner i ekipit kombëtarë të Taekwondos të Shqipërisë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...