Published On: 17 Shtator, 2016

U lind djali, familja bën “dasmë” në QKUK (Video)

Një familje nga Kosova i është gëzuar aq shumë lindjes së djalit, shkruan zeri.info.

Kështu, për të festuar, para objektit të Gjinekologjisë të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës (QKUK), familjarët kanë marrë me vete edhe daullexhinjtë.

Kështu, djali dhe nëna do të dalin nga spitali… me “zhurmë”!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...