Published On: 8 Janar, 2016

U bind Gorani, “Shihemi në shesh” shkruan

Sociologu dhe analisti Dukagjin Gornai i është përgjigjur thirrjes së opozitës për protestë kundër dy marrëveshjeve, atë për Asociacion dhe për Demarkacionin me Malin e Zi.

Gorani këtë e ka bërë me dije, me një postim të bërë në profilin e ti në Facebook, duke e shkruar orën e protestës dhe vendin ku ajo do të mbahet, transmeton gazetablic.com

“Nesër. Në 1400h. Shihemi në shesh”, shkruan Gorani.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...