Published On: 5 Prill, 2016
Bota |

Turqia ofron 14 milionë dollarë për kokat e 23 anëtarëve të ISIS’it

  • Ministria e Brendshme e Turqisë ka njoftuar se ofron 14 milionë dollarë për ndonjë informacion për 23 pjesëtarë të Shtetit Islamik e që dyshohet se kanë organizuar sulme në këtë vend.

Listës i prinë İlhami Balı, Mustafa Dokumacı dhe Yunus Durmaz, për të cilët ofrohen 4 milionë lira turke.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...