Published On: 17 Mars, 2016

Turpi s’ka fund! Mirsad Kurteshi i VV, më mirë jetonim në kohën e Millosheviçit (Video)

“Simpatizanti i Flaktë i Vetëvendosjes Mirsad Kurteshi intervistë për TV e Shkieve Portali ynë e ka siguruar një Listë Ku Mirsad Çetniku ishte antarësuar që nga viti 2008 në Vetëvendosje”, shkruan portali Albanian Real Facts of Life, i cili e ka sjellur edhe videon e këtij shkatarraqi.

 

 

 
Displaying 2 Comments
Have Your Say
 1. labinot thotë:

  Para se të shperndani keso lloj propagandash merr e shikoni profilin e njeriu i cili ka probleme shendetsore mos u bëni edhe ju siq ishte faqja e Albanian Real Facts of Life …(apo fan page e shik-ut) me shpifje të ulta ndaj VV-së duke perdorur raste të ndishme, ky njeri nuk ishte asnjehere antar i LVV-së dhe se në Obiliq nuk ka pasur degë(Qendër) të themeluar në vitin 2008.

  Përgjigjiuni
  Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)
 2. Gjergj Fishta Jr. thotë:

  O moj Shqipni mos ke frikë

  Se i ke djemt ne Amerikë
  O Hashim mos ke frikë

  Se e ke Albinin n’politikë
  Oj pozitë mos e ke frikën

  Se opozita s’ do Amerikën
  Oj Kosovë mos tu shterrt përroi
  Se Lirine s’e do Veton Murroi
  Oj Kosovë mos u tut mga ploja
  Se n’politik u hi Ramush gjojaa
  O Parlament, mos u tut qe rrxohet tavani
  Se n’to nuk u hyp Fisnik Orangutani
  Oj Kosovë mos u tut kurr prej Serrbije
  Se ne Kosova ka Rrencolla pej Rusijee
  Oj Serbi-rraspi kurr mos thuj se hupa
  Se patriota jane Fatmir Lima ham Kupa
  Oj AMERIKË ti kurre mos u tut prej Rusiije
  Se Kadrija merr “dukumenta me kill” pej Serbije
  Ani Mitrovice veriore mos u tut nga integrimi
  Oooooh se kryetar eshte i madhi o Hashiiimiiii
  Ani moj Siri oo mos thuj o marova
  O se me ty është oo Naim Trrnava
  O Evrop ti mos tut prej ISISI-t
  Se nuk je nen sundim te IsPisit
  Oj Prishtinë ty tu shtu zullumi
  Se kryetar tu bo Shpend Tullumi

  Me fjalë tjera, precize dhe madheshtore
  Rrnoooft Amerika, se na jem veq me fore
  Pa Amerikë lirinë, me fitu s’kishim mujt
  Edhe ton Shqiptareve, Vendi na kish lujt

  Përgjigjiuni
  Pelqej(13) Nuk Pelqej(4)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...