Published On: 28 Janar, 2016

TURPI i juaj po na bën edhe ne të turpërohemi

Çdo respekt për bustin e Isa Boletinit,
Por nuk tolerohet kjo poshtërsi dhe nivel i ulët i organizatorit edhe atë në mes të ditës, duke i vënë litarin në fyt.
Ka forma dhe mënyra të ndryshme.
TURPI i juaj na bën që edhe ne të turpërohemi. Daim Hiseni

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. mali thotë:

    Cfare prisni nga trathetaret komunista vrasesit e ushtareve, atyre ua kemi besuar fatin tone te na varin te gjalle e te vdekur. Mos i votoni.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(0) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...