Published On: 26 Mars, 2016

Turp, turp për ata që luajnë vallen e internacionales kriptokomuniste!

 
Ahmet Asani

Turp për gjithë ata që luajnë me ndjenjat kombëtare të shqiptarëve në komunat Preshevë, Bujanoc e Medvegjë, turp për ata që luajnë vallen e orkestruar te internacionales kriptokomuniste!
Subjekte politike të tipit të agjenturave, agjent të vijës politike kriptokomuniste, agjenci lajmesh të ndryshme në vend e jashtë, në mënyrë të koordinuar e në emër të bashkimit kombëtar propagandojnë idenë e ndarjes së Kosovës! Do të ishte çështje krejt tjetër sikur shteti i Serbisë ta kishte pranuar shtetin e Kosovës dhe tani të bisedohej për këmbim territoresh apo edhe komunash dhe krejt tjetër është të tentosh tani ta fusësh Kosovën në ‘pazar’ me një politikë, e cila me kushtetutë e ka të sanksionuar se Kosova është territor i Serbisë! Turp për gjithë ata që janë financuar dhe vazhdojnë të financohen nga internacionalja komuniste, e cila ishte dhe vazhdon të jetë jo vetëm antidemokratike e antiperëndimore, por edhe antishqiptare!

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Fitim thotë:

    Kur te kishim pas si ju njerz me zemer te madhe shqipetare z.Amet krejt ndryshe do te ishte gjendja e jon kombetare.
    Te pershendes perzemersisht.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...