Published On: 21 Maj, 2016

Turp i madh i LDK-së!

 

Halit Nezaj
Mbyllja e derës dhe pengimi i kryetares së Degës së LDK-së në Gjermani, zonjës Gërvalla, njërës nga veprimtaret më të dalluara të Lidhjes Demokratike të Kosovës që nga themelimi i saj e deri më sot, i ka kaluar të gjithë kufijtë e mundshëm politik, njerëzor dhe moral të njeriut.
Mendoj se është koha e fundit që të ndërmerren hapa konkret në reformimin e LDK-së: Kërkojë nga anëtarët e KP të LDK-së si dhe delegatëve të LDK-së, të distancohen nga veprimet e djeshme të dhunës ndaj kryetares së Degës së LDK-së në Gjermani, zonjës Gërvalla.

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...
Loading...