Published On: 13 Shkurt, 2016

TURP!!! Edi Rama dhe Taulant Palla inskenojnë sulmin e një socialisti në Elbasan ndaj Ben Blushit

Një incident është shënuar në selinë e PS-së në Elbasan paraditen e sotme kur po mbaheshin votimet për delegatët e Kongresit.

Një socialist i indinjuar i drejtohet deputetit Ben Blushi se nuk kishte mbajtur premtimin që i kishte thënë për t’i gjetur një vend pune.

Blushi teksa përpiqet ta qetësojë i thotë se nuk ishte ai që e kishte lënë pa punë dhe se kjo ishte arsyeja që po ankohej,pasi janë të shumtë socialistët pa punë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...