Published On: 23 Korrik, 2016

Turistët nuk duan t’ia dinë, bëjnë seks në publik – Video

Një çift turistësh u filmuan duke bërë seks në buzë të një rruge në Tajlandë.

Mendohet se çifti janë një amerikane dhe një irlandez.

Pamjet e transmetuara nga televizioni lokal kanë revoltuar shumë banorët.

 

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...