Sport Sporti Nderkombetar

Turan: Dua të luaj për këtë skuadër

  • Arda Turan nuk dëshiron të largohet nga Barcelona

E përditshmja sportive katallane, Mundo Deportivo, ka zbuluar se Arda Turan dëshiron të mbetet në Barcelonë

Mesfuhsori turk dëshiron që t’i bashkohet Barcelonës në stërvitje dhe ta bindë trajnerin e ri, Ernesto Valverde që t’i bëj një vend në skuadër, përcjell Express.

Gjatë këtyre ditëve është përfolur se Turan ka oferta nga Premierliga, Serie A dhe Kina, por nuk ka pasur asgjë korrektet deri më tani.

Ish anëtari i Atletico Madridit dhe Galatasarayt ka kontratë me Barcelonën deri në vitin 2020. /Express/

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *